Reklam

Monopoly

Monopoly Mac için

  • Deneme sürümü
  • Türkçe dilinde
  • Version:

Mac'te klasik masa oyunu

Şimdiye kadarki en eğlenceli tahta oyunlarından biri şu anda Mac'te mevcut.

Son 100 yılda bu gezegenden ayrılanlar için, Tekeli'nin ne olduğunu kısa bir süre sonra tekrar açıklayayım. Hedef karmaşık değil: en zengin oyuncu olmak için olabildiğince çok mülk satın alın. Oyun panosunu gezen, mülk satın alan ve başkasının mülküne düştüğünüz zaman kira ödeyen diğer oyuncularla sırayla oynamanız gerekecek. Binalar eklemeye, daha yüksek rant ödemeye ve nihayetinde başkalarının mallarını geri almaya başladığınızda oyun daha heyecanlı hale gelir. Oyuna zar atmak için zar attığınız için, oyun belirli bir şans unsuru içeriyor ama aynı zamanda müzakere ve diğerleriyle iyi etkileşimi de içeriyor.

Neyse, anladınız: Tekel, arkadaşlarınız ve ailenizle oynamak için harika bir oyundur. Tek oyuncu modu da çok eğlencelidir, ancak çok oyunculu tüm kahkahaları ve pençeleri yoktur. Oyunun grafik ve animasyonları özellikle iyi yapılmış ve orijinal Tekel'in klasik dokunuşunu vurgulamaktadır. Ayrıca köpek, yarış arabası veya bot gibi orijinal simgeleriyle oynayacaksınız. Arayüzün sağ tarafındaki tarih bölmesi, tüm oyuncular tarafından gerçekleştirilen son hareketleri de size bildirecektir.

Tek başına veya çok oyunculu olsa da, Mac için Tekel, orijinal oyunun tüm klasik dokunuşları ve unsurları ile güzel bir oyun tahtası sunuyor.

AVANTAJLAR

  • Klasik ABD Tekeli
  • Güzel grafikler ve animasyonlar
  • Arkadaşlarıyla harika

DEZAVANTAJLAR

  • Yok

Reklam

mac için Board en fazla indirilenler

Reklam

Monopoly

İndir

Monopoly Mac için

Reklam

Monopoly hakkında kullanıcı değerlendirmeleri

Eğer Monopoly denediniz mi? Düşüncelerinizi bırakın siz olun!

Monopoly için alternatifler

Uygulamaları Keşfetme

Reklam

×